Lanvin Eclat d’Arpège - dziewczęce, ale nie infantylne

2019-06-06

Dla wszystkich kobiet, które cenią sobie powiew świeżości, jaki przynosi wiosna. Dla tych, które kochają czuć delikatne smaganie wiatru we włosach. Dla tych, które kochają bzy i czują, że właśnie przy ich nutach zapachowych budzą się do życia - nowa woda perfumowana Lanvin Eclat d’Arpège. Po prostu musisz ją poznać.


Lanvin Eclat d’Arpège, choć nie są przecież już nowością na rynku, warto dowiedzieć się więcej. Co ciekawe, Lanvin Eclat d’Arpège to nie propozycja z wysokiej półki cenowej, nie są trudno dostępne i niszowe. Co więcej, nie stały się nigdy absolutnym bestsellerem i nigdy nie zyskały większej popularności niż wszystkie pozostałe propozycje marki. Mimo to zdecydowanie warto po nie sięgnąć i poznać ich niebywałą lekkość, która sprawi, że niezależnie od wieku, znów poczujesz się młodo i lekko! Na pewno kiedyś widziałaś ich flakonik na półce w perfumerii - następnym razem po prostu po nie sięgnij i daj się rozkochać w każdej nucie zapachu Lanvin Eclat d’Arpège. Bardzo ważne jest potwierdzenie trwałości ich obecności na twojej skórze - może jeszcze nie wiesz, ale powiew prawdziwej wiosny może towarzyszyć ci nawet 9 godzin! Niemal cały dzień w otoczeniu świeżych bzów - to idealna propozycja, która z pewnością poprawi ci nastrój.


Lanvin Eclat d’Arpège podbiją serca wszystkich kobiet, które po zimie po prostu czują, że odżyły. A kiedy na świecie pojawiają się pierwsze pąki kwiatów, one rozkwitają wraz z nimi i przez ten krótki czas, jakim jest wiosna, każdego roku czują się na nowo młode i pełne chęci do życia. Lanvin Eclat d’Arpège przywołują te chwile, gdy na twoją spragnioną już przecież słońca skórę spadają kolejne promienie coraz cieplejszego słońca. I właśnie wtedy pojawiają się drobne i charakterystyczne kwitu bzu, które roztaczają po całym mieście swoją charakterystyczną, delikatną woń.


Lanvin Eclat d’Arpège to zapach, który cię nie zaskoczy. Nie można nazwać tych perfum wyrazistymi czy wyrafinowanymi, a mimo to - bezpowrotnie kradną serce i sprawiają, że po prostu chcesz je nosić na sobie częściej. Znajdziesz w nich bez, któremu ciepła dodaje osmantus, a dla równowagi chłodzi je cedrowy zapach. To dokładnie to, co znasz z pierwszych powiewów cieplejszego wiatru - bez, który jest rześki, delikatny i przyjazny, niemęczący i naturalny.


Stworzone w ten sposób perfumy są chłodne i niezobowiązujące, ale jednocześnie świetliste, czyste i bardzo kobiece. Niektórzy zrównują je w jednej linii z Bvlgarii Omnia Crystalline czy DKNY Pure i nie można odmówić temu porównaniu słuszności. Lanvin Eclat d’Arpège doskonale uzupełnią lekkie wiosenne stylizacje, zaprzyjaźnią się z twoimi lekkimi kwiecistymi sukienkami i pozwolą się nosić w towarzystwie lekkich balerinek, które są zwieńczone dziewczęcą kokardką. Dodadzą ci lekkości i wprawią w doskonały nastrój. Nie da się trafić lepiej.

@ Copyright 2018