2019-05-24

Oferta projektorów NEC

Jeśli zastanawiasz się, jaki projektor NEC będzie najlepszy dla ciebie, na dobry początek po prostu powinieneś zapoznać się z całą ich ofertą. Okazuje się, że jest ona naprawdę szeroka. Gdy myślisz nad tym, który projektor NEC jest najlepszy, musisz wiedzieć, że istnieją ich rodzaje w wersji mobilnej, edukacyjnej i biznesowej, a także profesjonalnej, instalacyjnej. Co więcej, musisz wiedzieć, że projektor NEC może być modelem krótkoogniskowym i ultra krótkoogniskowym. Marka NEC produkuje rozwiązania w dwóch technologiach: DLP i LCD. Co jeszcze powinieneś wiedzieć?


Zastanawiasz się, jaki projektor NEC wybrać? Projektory mobilne są produkowane w technologii DLP i wyróżniamy kilka ich rodzajów. Przede wszystkim, musisz poznać najprostsze modele z rozdzielczością podstawową svga-V260 i V281. W ofercie znajdują się również urządzenia z rozdzielczością xga-V230X, V260X, V311X, VE281X. A to ciągle nie wszystko! W ofercie znajduje się również model wxga-V282W i V311W. Jasność projektora zależna jest od modelu i waha się pomiędzy 2300 ansi aż do 3100 ansi. Prawdopodobnie, gdy będziesz szukał i zastanawiał się, który projektor NEC jest najlepszy, usłyszysz niejednokrotnie o modelu NEC VE281X - jego rozdzielczość to xga, a jasność wynosi 2800 ansi.


Chcesz wiedzieć, który projektor NEC sprawdzi się w biznesie i edukacji? Przede wszystkim zwróć uwagę na jasność lampy i wybieraj te, które wynoszą od 2700 ansi do nawet 4000 ansi. Jeśli chodzi o rozdzielczość, zależna jest ona od modelu i może to być rozdzielczość xga, wxga oraz Full HD. Z pewnością jednym z lepszych rozwiązań dla biznesu może być projektor NEC M402H. Dlaczego? Bo właśnie ten projektor NEC wyróżnia się rozdzielczością full HD, a jego jasność to aż 4000 ansi.


Jak wspominaliśmy na początku, projektor NEC - zarówno profesjonalny, jak i instalacyjny, może być produkowany w dwóch technologiach: LCD i DLP. W segmencie profesjonalnym wyróżniamy modele o jasności od 4000 ansi do nawet 13500 ansi. Rozdzielczość w tym segmencie to xga i wuxga.


Projektory NEC krótkoogniskowe i ultra krótkoogniskowe to aż kilkanaście modeli. Najpopularniejszy model krótkoogniskowy to projektor NEC M332XS, którego jasność wynosi 3300 ansi, a rozdzielczość to xga. Jeśli natomiast mamy wybrać najlepszy model ultra krótkoogniskowy, to zdecydowanie najczęściej spotykane są te w technologii LCD. Tutaj jasność również zależna jest od modelu, jednak ogólnie waha się pomiędzy 3000 ansi a 3600 ansi. Spora część tego rodzaju projektorów posiada wbudowany w wersji podstawowej posiada wbudowany moduł interaktywny, dzięki któremu możesz obsługiwać go za pomocą pisaków lub dotyku. Znajdziesz go w modelach UM302Wi, UM301Xi, UM352Wi. Jak sam widzisz, duży wybór sprawia, że projektor NEC to doskonała opcja dla ciebie.