Aleksander Sikora od lat wzbudza wielkie emocje wśród widzów. Nic dziwnego, że kiedy ogłoszono, że razem z Olą Filipek stworzą nowy duet w „halo tu polsat” nie zabrakło głosów zadowolenia. W rozmowie z mediami prezenter opowiedział o swojej roli, a nawet ocenił ekranową partnerkę. I ona nie pozostała mu dłużna. Co za słowa…
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-aleksander-sikora-zabral-glos-ws-relacji-z-nowa-partnerka-ni,nId,8015211
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









