Kwaśniewska i Badach poznali się 16 lat temu na przyjęciu u wspólnych znajomych, Muzyk już przy pierwszym spotkaniu zadeklarował, że chciałby się z nią ożenić. Czy bardzo się zmienili od chwili pierwszego spotkania?
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-badach-ujawnil-po-latach-zwiazku-ola-sie-poplakala-z-rozpacz,nId,8017219
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









