Mikołaj „Bagi” Bagiński i Magdalena Tarnowska właśnie potwierdzili coś, na co ich fani mieli nadzieję od samego początku, kiedy tylko po raz pierwszy pojawili się razem na parkiecie „Tańca z gwiazdami”. Bagi i Madzia w poniedziałkowy wieczór oficjalnie ogłosili, że są w związku.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-a-jednak-ludzie-mieli-racje-ws-bagiego-i-madzi-razem-oficjal,nId,23490744
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









