Chociaż nie opadły jeszcze wszystkie emocje po zeszłotygodniowym odcinku „Tańca z gwiazdami”, w którym pojawił się tłum uczestników z poprzednich edycji, już w najbliższą niedzielę czekają nas kolejne niespodzianki. Okazuje się, że studio programu odwiedzi Beata Kozidrak. Oprócz tego, że pary zatańczą do jej największych przebojów, wokalistka zasiądzie obok jurorów, by wraz z nimi oceniać poszczególne choreografie.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-beata-kozidrak-pojawi-sie-w-tancu-z-gwiazdami-piosenkarka-wy,nId,8027404
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









