Magdalena Boczarska mocno otworzyła się przed najnowszym odcinkiem „Tańca z gwiazdami”. Słynna aktorka miała łzy w oczach, gdy o tym mówiła. „Kilka osób w dość protekcjonalny sposób dało mi do zrozumienia, że mi nie wypada” – wyjawiła. Oto szczegóły.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-godziny-do-tanca-z-gwiazdami-a-tu-takie-doniesienia-ws-bocza,nId,23471726
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









