Bojarska-Ferenc miała żal do syna. „Było mi bardzo przykro” [POMPONIK EXCLUSIVE]

0
20

W rodzinie Bojarskiej-Ferenc niedawno miało miejsce ważne wydarzenie. Oto bowiem w lipcu na ślubnym kobiercu stanął jej młodszy syn. Okazuje się, że w okresie przygotowań między matką a Aleksem doszło do poważnej sprzeczki, która zaowocowała okresem milczenia. W rozmowie z Pomponikiem gwiazda wyjawiła, o co im poszło. „Było mi bardzo przykro” – mówiła.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-bojarska-ferenc-miala-zal-do-syna-bylo-mi-bardzo-przykro-pom,nId,8025764
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Stenka znienacka wyjawiła prawdę o swoim małżeństwie. "Mąż nie chce mnie na własność"