Była gwiazda „Klanu” obejrzała program TVN-u. Nie zostawiła suchej nitki

0
4

Dorota Naruszewicz obejrzała trzeci sezon „Królowej przetrwania” i nie kryła oburzenia. Aktorka znana z „Klanu” w mocnych słowach oceniła program TVN, zarzucając mu żerowanie na emocjach uczestniczek.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/skandale/news-dorota-naruszewicz-grzmi-po-seansie-programu-tvn-u-nie-zosta,nId,23480610
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Potwierdzają się doniesienia ws. Urbańskiej. "Pozwoliłam sobie na luksus"