Robert Gawliński i jego żona Monika Gawlińska mają dwóch już dorosłych synów. Emanuel i Beniamin Gawlińscy od pewnego czasu grają z tatą w zespole Wilki – choć założyciel grupy przez wiele lat miał nadzieję, że jego pociechy nie będą zajmować się muzyką. Tak mówi teraz o pracy z synami.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-taka-jest-prawda-o-relacjach-gawlinskiego-z-doroslymi-synami,nId,23488490
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









