Chociaż Katarzyna Dowbor przez dekadę zajmowała się remontami w programie „Nasz nowy dom”, to nowe doświadczenie, jakim są zmagania z hiszpańskimi budowlańcami zdecydowanie zaczyna ją przerastać. Prezenterka kupiła niedawno domek w malowniczej Andaluzji. Jednak trudy remontu dają jej się we znaki. „Maniana, wszystko jest maniana. Chciałabym, żeby tak remontowali jak nasi” – wyznała w najnowszym wywiadzie.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-ledwie-dowbor-kupila-dom-w-hiszpanii-a-juz-narzeka-musi-sie,nId,23490238
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









