Finał programu „Farma” już za nami, ale dopiero teraz wychodzą na jaw jego kulisy. Właśnie wygadał się Aksel, który wygrał 5. edycję. Okazuje się, że uczestnicy nie próżnowali po tym, jak już zgasły kamery. Problem miał tylko on sam.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-takie-wyznanie-aksela-dwa-tygodnie-po-farmie-tego-nie-pokaza,nId,23480970
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









