Dyduła zachwycił w duecie z Sienkiewicz. Tuż po wyznał, o kim marzy

0
3

Wiktor Dyduła wystąpił na Polsat Hit Festiwalu w duecie z Kasią Sienkiewicz. W rozmowie z Pomponikiem wokalista zdradził, że nie spodziewał się aż tak dobrej energii w studiu i na scenie. Przy okazji ujawnił też, z kim marzy mu się kolejny duet.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-dydula-ujawnil-bez-ogrodek-po-wystepie-z-sienkiewicz-chodzi,nId,23487467
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Maserak nie wytrzymał. Zatańczył walca z jedną z uczestniczek