Wiktor Dyduła wystąpił na Polsat Hit Festiwalu w duecie z Kasią Sienkiewicz. W rozmowie z Pomponikiem wokalista zdradził, że nie spodziewał się aż tak dobrej energii w studiu i na scenie. Przy okazji ujawnił też, z kim marzy mu się kolejny duet.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-dydula-ujawnil-bez-ogrodek-po-wystepie-z-sienkiewicz-chodzi,nId,23487467
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









