Małżeństwo Edyty i Łukasza Golców trwa już od ponad ćwierć wieku, a oni sami 25. rocznicę swojego ślubu świętują wydając piękny utwór o miłości zatytułowany „Masz jak ja”. Singiel jest mocno promowany przez parę w mediach społecznościowych. Najnowsze doniesienia nie zostawiają złudzeń „Na szczęście są takie miejsca, w których zgrywamy się na maxa” – przekazała żona Golca na Instagramie.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-potwierdzaja-sie-wiesci-ws-malzenstwa-golcow-edyta-nie-chcia,nId,23488090
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









