Edyta Górniak bała się występu dla Krawczyka. „Nie byłam w stanie śpiewać”

0
3

Edyta Górniak była jedną z gwiazd koncertu poświęconego Krzysztofowi Krawczykowi podczas Polsat Hit Festiwalu. Artystka w rozmowie z Pomponikiem przyznała, że występ był dla niej ogromnym emocjonalnym wyzwaniem. Już podczas próby wróciły wspomnienia ostatniego spotkania z legendarnym wokalistą, a emocje okazały się tak silne, że Górniak nie była w stanie śpiewać.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-edyta-gorniak-czula-obecnosc-krawczyka-na-scenie-polsat-hit,nId,23487477
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Doda potwierdziła szczęśliwe informacje. Nie kryła wzruszenia