Edyta Górniak już dziś wystąpi na sopockiej scenie podczas Polsat Hit Festiwalu. Diwę usłyszymy w koncercie poświęconym Krzysztofowi Krawczykowi. Gwiazda już w czwartek rozpoczęła próby do występu. Jednak, jak się okazuje, było jej ciężko.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-edyta-gorniak-dawno-nie-miala-tak-ciezkiej-proby-wokalistce,nId,23485973
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









