Edyta Górniak zobaczyła występ Alicji Szemplińskiej. Tak ocenia jej szanse

0
10

Alicja Szemplińska awansowała do finału Eurowizji, który odbędzie się 16 maja w Wiedniu. Jej występ skomentowała Edyta Górniak – autorka największego polskiego sukcesu w historii konkursu. Diwa nie kryła uznania dla wokalu reprezentantki Polski i przekazała jej słowa wsparcia przed finałem.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-edyta-gorniak-zobaczyla-wystep-alicji-szemplinskiej-zwrocila,nId,23478096
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wojewódzki drążył, aż aktor zabrał głos ws. nowego związku Quebonafide. Co za słowa