Dla Agnieszki, Karoliny, Dominiki, Pauliny, Aksela i Wojtka zaczyna się ostatni tydzień na „Farmie” – wielki tydzień pojedynków, w którym połowa uczestników wróci do domu. Apetyt rośnie w miarę jedzeniam więc każdy chce sięgnąć po Złote Widły.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-emocje-na-farmie-tuz-przed-finalem-przyjaznie-pojda-w-niepam,nId,23472398
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









