Ewa Krawczyk, wdowa po Krzysztofie Krawczyku pięć lat po jego śmierci, nadal nie pogodziła się z tą ogromną stratą. Jak zapewnia w wywiadach, wciąż czuje obecność męża i rozmawia z nim, jakby był przy niej. Ujawniła, w jakich sytuacjach to uczucie jest najsilniejsze.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-ewa-krawczyk-wciaz-czuje-obecnosc-meza-on-caly-czas-jest-ze,nId,23488032
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









