Gabor wyjechała do Wielkiej Brytanii. Tam ma luz. „Nikt na ciebie nie patrzy”

0
4

Viki Gabor nie mogła dłużej milczeć i ogłosiła spore zmiany w swoim życiu. Gwiazda otwarcie przyznaje, że zaczęła mieszkać w Londynie, a teraz wyjaśnia, dlaczego czuje się tam lepiej niż w Polsce. To nie były plotki, ależ szczere wyznanie.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-gabor-dzieli-zycie-miedzy-dwa-kraje-tego-jej-brakuje-w-polsc,nId,23488206
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Zbliża się piąta edycja "Farmy". Twórcy ujawnili pierwsze szczegóły