Karolina Gorczyca i Krzysztof Czeczot od 2024 roku tworzą zgrane małżeństwo. Niewiele osób wie, że początki ich znajomości wcale nie należały do najprostszych. „Stwierdziłam, że Krzysztof jest niemiłym gościem” – wspomina po latach pierwsze spotkanie aktorka.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-karolina-gorczyca-i-krzysztof-czeczot-gorzko-wspominaja-pier,nId,23487721
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









