Edyta Górniak miała bardzo pracowitą wiosnę, ale miniony weekend był naprawdę wymagający. Kiedy w końcu piosenkarka wróciła do domu, na miejscu czekała ją niezwykła niespodzianka od sąsiadów. Wreszcie wyjaśniło się, czemu wokalistka podkreśla, że przy przeprowadzce będzie jej tak trudno rozstać się właśnie z sąsiadami.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-gorniak-wrocila-do-domu-i-oniemiala-takie-sceny-rozegraly-si,nId,23487846
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









