Górniak w Sopocie wzruszyła do łez na koncercie o Krzysztofie Krawczyku

0
6

Edyta Górniak od lat rzadko pozuje na ściankach, ale kiedy już się pojawia, jest diwą w każdym calu. 22 maja na Polsat Hit Festiwal zaśpiewała na koncercie „Krzysztof Krawczyk. To już 5 lat” – brzmiała i wyglądała zjawiskowo. Jej kreacja z pewnością przejdzie do historii.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-gorniak-w-sopocie-wzruszyla-do-lez-tak-uczcila-pamiec-krzysz,nId,23479640
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Krzesimir Dębski przerwał milczenie na temat żony. Kompozytor nie potrafił ukryć emocji