Gorzkie refleksje u Katarzyny Dowbor. Tak ponuro dawno nie było. „Powiem szczerze”

0
22

Katarzyna Dowbor podzieliła się swoimi refleksjami po śmierci Tomasza Jakubiaka i Joanny Kołaczkowskiej. Prezenterka zauważyła, jak trudne są pożegnania z ludźmi, którzy mieli przed sobą jeszcze wiele lat życia. Dziennikarka tym samym zdobyła się na szerszy apel do odbiorców.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/porady-i-uroda/news-gorzkie-refleksje-u-katarzyny-dowbor-tak-ponuro-dawno-nie-by,nId,8016641
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Nie tylko Dariusz Krupa. Edyta Górniak miała wielu znanych partnerów