Gorzkie słowa Wandy Kwietniewskiej. „Swoje najfajniejsze lata mam za sobą”

0
5

Wanda Kwietniewska, która w sobotni wieczór przypomni na sopockiej scenie największe przeboje zespołu Wanda i Banda, przyznaje, że dziś nie zabiega już o popularność. Wciąż natomiast zdarza jej się stresować przed koncertami. Na szczęście zupełnie się tym nie przejmuje. „Kiedy nie odczuwasz tremy, to właściwie przestajesz być artystą” – podsumowała z uśmiechem.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-gorzkie-slowa-wandy-kwietniewskiej-swoje-najfajniejsze-lata,nId,23486484
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Ujawniła jak wyglądają relacje Melanii Trump z mężem. Jest inaczej niż wszyscy myśleli