Grażyna i Adam Torbiccy w tym roku świętować będą 45. rocznicę ślubu. Trwałość i zgodność ich małżeństwa sprawia, że wielu ludzi chciałoby poznać sekret ich związku. Ciekawość wzbudza także fakt, że Torbiccy nie mają dzieci. Dziennikarka otworzyła się na ten temat w najnowszym wywiadzie i wprost przyznała: „Tak się życie nam ułożyło”.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-grazyna-i-adam-torbiccy-nigdy-nie-zostali-rodzicami-tak-sie,nId,23476152
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









