Hanna Żudziewicz jest związana z „Tańcem z gwiazdami” od jesieni 2014 roku, czyli od pierwszej edycji emitowanej w Polsacie. Od tamtego czasu zdążyła zdobyć trzy Kryształowe Kule. W finale najnowszej edycji w walce o zwycięstwo musiała zmierzyć się z własnym mężem, Jackiem Jeshke.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-hanna-zudziewicz-przemowila-po-finale-tzg-nagle-wspomniala-o,nId,23476106
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









