Helena Englert czuje się wypalona zawodowo. Bierze każdą rolę, żeby się utrzymać

0
18

Helena Englert od kilku lat występuje przed kamerami, wcielając się w rozmaite role. Córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny nie ukrywa, że życie w show biznesie nie rozpieszcza. W szczerej rozmowie przyznała, że czuje wypalenie zawodowe i niedocenienie. Niebywałe, co jeszcze ujawniła.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-helena-englert-czuje-sie-wypalona-zawodowo-bierze-kazda-role,nId,8027076
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Iwona z "Sanatorium miłości" przerywa milczenie ws. Edmunda. "Czułabym się niekomfortowo"