Iwona Pavlović związana jest z „Tańcem z gwiazdami” już od pierwszego odcinka, co oznacza, że miała okazję zasiąść za stołem jurorskim razem z Beatą Tyszkiewicz. Obie panie szybko znalazły nić porozumienia i stały się dobrymi znajomymi. Okazuje się, że dziś także mają ze sobą kontakt. Niestety tancerka wyznała, że legendarna aktorka pozostaje w tej kwestii mocno powściągliwa.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-iwona-pavlovic-zabrala-glos-ws-beaty-tyszkiewicz-ona-w-ogole,nId,23487361
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









