Iwona Pavlović myśli o przejściu na emeryturę? „Tak się może wydarzyć”

0
11

Iwona Pavlović od samego początku „Tańca z gwiazdami” ocenia występy uczestników programu i jest nieodłączną częścią rodzimej wersji „Dancing with the Stars”. Fani produkcji nie wyobrażają sobie tego, by „Czarna Mamba” mogła zniknąć z „TzG”. Okazuje się jednak, że sama zainteresowana nie jest pewna, kiedy zdecyduje się przejść na emeryturę.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-iwona-pavlovic-mysli-o-przejsciu-na-emeryture-tak-sie-moze-w,nId,23487402
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Syn Markowskiej ogłosił u jej boku. Nie kryje wielkiego szczęścia