Monika Jarosińska szczerze opowiedziała o swoim pobycie w „Królowej przetrwania”. Aktorka przyznała, że udział w show był dla niej szansą na przypomnienie o sobie publiczności. W trakcie pobytu w dżungli skupiła się na przeżywaniu przygody. Nawet nie pomyślała o tym, by zatęsknić za mężem.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-monika-jarosinska-przezyla-dluga-rozlake-z-mezem-wcale-nie-t,nId,23476075
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









