Jerzy Kamas był jednym z najbardziej zapracowanych polskich aktorów, mimo że wcale nie przyjmował wszystkich propozycji zawodowych, jakie dostawał. „Lubię mieć przekonanie do postaci, które gram” – twierdził. Niewiele brakowało, a nie wystąpiłby w telewizyjnej ekranizacji „Lalki”. Bał się, że wypadnie blado na tle Mariusza Dmochowskiego, który kilka lat wcześniej wcielił się w Stanisława Wokulskiego w kultowym filmie Wojciecha Jerzego Hasa.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-jerzy-kamas-wcale-nie-chcial-grac-wokulskiego-bal-sie-jednej,nId,23489134
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









