Kaczorowska nie zwlekała. Pela dopiero się wyprowadził, a już ogłosiła

0
7

Agnieszka Kaczorowska długo nie czekała. Zabrała głos tuż po wyprowadzce byłego męża. Gdy tylko Maciej Pela spakował walizki i przeniósł się do nowego domu, aktorka powiadomiła internautów o sprzedaży ich wspólnej posiadłości. Nie zabrakło wymownych słów o „męskiej pomocy”.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-kaczorowska-dlugo-nie-czekala-ledwie-co-maciej-pela-wyprowad,nId,23475576
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Anna Wyszkoni broni się przed komplementami. To dlatego nie lubi sama pisać