Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela definitywnie zamykają wspólny rozdział. Po wyprowadzce byłego partnera z willi na warszawskim Wawrze, tancerka nie traci czasu. Po pracowitym weekendzie podjęła radykalną decyzję w sprawie ich wspólnej posiadłości. Już wszystko jasne.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-kaczorowska-i-pela-pozbywaja-sie-ostatniej-laczacej-ich-rzec,nId,23481053
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









