Kaczorowska ogłosiła ws. posiadłości dzielonej z Pelą. Chcą się jej pozbyć

0
3

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela definitywnie zamykają wspólny rozdział. Po wyprowadzce byłego partnera z willi na warszawskim Wawrze, tancerka nie traci czasu. Po pracowitym weekendzie podjęła radykalną decyzję w sprawie ich wspólnej posiadłości. Już wszystko jasne.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-kaczorowska-i-pela-pozbywaja-sie-ostatniej-laczacej-ich-rzec,nId,23481053
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  To nie były plotki o Kaczorowskiej i Rogacewiczu. Znienacka sam potwierdził. I to jak