Kaczorowska wystawiła dom na sprzedaż, a teraz ogłasza. „Chcę trochę pożyć”

0
3

Agnieszka Kaczorowska nie traciła czasu i nadała komunikat, który wywołał poruszenie. Zaraz po podjęciu ostatecznej decyzji w sprawie domu, który dzieliła z Maciejem Pelą, zdobyła się na niezwykle szczere wyznanie. „Chcę trochę pożyć” – zaznaczyła. Zapowiedziała, co nastąpi dalej.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-jeszcze-wczoraj-kaczorowska-chwalila-sie-sprzedaza-domu-dzie,nId,23485863
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Teresa Lipowska miała tego dość. Aktorka ujawnia prawdę o "M jak miłość"