Kamila Boś z „Rolnik szuka żony” od długiego czasu nie mogła zaznać spokoju. Wszystko przez mężczyznę, który między innymi przesyłał jej niechciane wiadomości. Sprawa stawała się coraz poważniejsza i w końcu rolniczka zdecydowała się na drogę prawną. 18 września okazało się, że sprawa znalazła wreszcie swój finał – i to pozytywny. Kamila wreszcie może odetchnąć z ulgą, rozradowana poinformowała w sieci o wszystkich szczegółach.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/skandale/news-kamila-bos-z-rolnika-oglosila-koniec-trosk-juz-moze-odetchna,nId,8022153
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









