Karpiel-Bułecka pocałował Górniak. Doszło do scen w „Must Be The Music”

0
9

W piątkowy wieczór odbył się pierwszy półfinałowy odcinek na żywo w „Must Be The Music”. Gościem specjalnym była Edyta Górniak, która jeszcze nie tak dawno zmagała się z pewnymi problemami, które sprawiły, że musiała odwołać swój występ w Katowicach. Teraz diwa zaprezentowała się widzom Polsatu w świetnej formie. Jednak nie to wywołało największe poruszenie. Wszyscy mówili o geście Sebastiana Karpiela-Bułecki. Oto co na oczach ludzi zrobił mąż Pauliny Krupińskiej.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-niespodziewane-sceny-z-gorniak-i-karpielem-bulecka-w-must-be,nId,23471513
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Była z Jackiem Wójcikiem do końca. "Niewiarygodne, w jaki sposób odszedł"