Kasia Wilk i Mezo ponad dwie dekady temu zrobili furorę swoim hitem „Ważne”. 23 maja znów mieli okazję zaśpiewać go w Sopocie. Tuż przed występem artystka niespodziewanie popłakała się podczas wywiadu dla Pomponika. Wystarczyło tylko jedno pytanie.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-kasia-wilk-poplakala-sie-tuz-przed-wejsciem-na-scene-w-sopoc,nId,23486803
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









