Księżna Kate właśnie wróciła z pierwszej zagranicznej, oficjalnej podróży od czterech lat. Spędziła dwa dni we Włoszech, gdzie na dodatek wybrała się bez księcia Williama. Teraz brytyjska i włoska prasa nie pisze o niczym innym – komentowany jest nie tylko jej dobór stroju, ale też zachowanie. Nie brakuje porównań do księżnej Diany i Elżbiety II.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-ksiezna-kate-zostawila-williama-i-sama-poleciala-do-wloch-ot,nId,23478632
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









