Aż trudno uwierzyć, że Kayah, choć wielokrotnie pojawiała się w show, jeszcze nie brała udziału w „Tańcu z gwiazdami”. Okazuje się, że stoi za tym konkretna przyczyna. Wokalistka, która już wkrótce uświetni swoim występem Polsat Hit Festiwal, powiedziała o tym zupełnie wprost. I chyba nie da się jej przekonać do zmiany zdania.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-kayah-wiele-razy-odmowila-udzialu-w-tancu-z-gwiazdami-nie-do,nId,23480646
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









