Kayah pisała o „tanich wygibasach”, a teraz głos w sprawie występu Justyny Steczkowskiej zabrała Roksana Węgiel. Wokalistka przyznała wprost, że nie była fanką tego, co rok temu zobaczyła na scenie.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-kayah-pisala-o-tanich-wygibasach-a-tu-wegiel-nie-wytrzymala,nId,23488993
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









