Komarnicka rozstała się z mężem. Dziś wyznaje o życiu: „Mi bardzo ulżyło”

0
5

Emilia Komarnicka zakończyła swoje dawne życie. Dziś z nadzieją patrzy w przyszłość i skupia się na wychowywaniu synów. O tej pełnej wzruszeń relacji opowiedziała w „halo tu polsat”. Przy okazji wspominała o swojej książce „Czuję, że żyję”. Historia o sile rodziny została napisana prosto z serca, ponieważ to właśnie pociechy są najważniejszymi osobami w życiu 40-latki. Oto szczegóły.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-zycie-komarnickiej-wywrocilo-sie-do-gory-nogami-teraz-wyznaj,nId,23489437
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Iga Świątek ma jasne plany na 2026 rok. Wyjazd z kraju to tylko początek