Koncert „Nie ma jak u Mamy”. Mamy gwiazd opowiedzą o swoich dzieciach

0
8

Już jutro, w dniu święta wszystkich mam, Polsat pokaże wyjątkowy koncert. Zobaczymy i usłyszymy najpiękniejsze piosenki o mamach w wykonaniu czołowych gwiazd polskiej estrady. Ale to nie wszystko! Gwiazdy wystąpią na scenie ze swoimi Mamami, a wydarzenie będzie okazją do pokazania niezwykłej więzi, jaka ich łączy, wysłuchania rodzinnych historii i złożenia osobistych, pełnych miłości życzeń.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-koncert-nie-ma-jak-u-mamy-mamy-gwiazd-opowiedza-na-zywo-o-sw,nId,23487237
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wygoda wyznał wprost, oto najlepsza tancerka "TzG". "Niech będzie"