Krupińska nie wróciła jeszcze z Barcelony. Razem z mężem wykorzystali okazję

0
4

W mediach huczy o pożegnaniu Roberta Lewandowskiego z FC Barceloną. Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pojawili się na hiszpańskim stadionie, by towarzyszyć znajomym w tak ważnej chwili. Teraz stało się jasne, że Barcelony wciąż nie opuścili. Pochwalili się zdjęciem z leżaków.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-sportu/news-krupinska-i-karpiel-bulecka-nie-polecieli-do-barcelony-tylko,nId,23480195
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Kaczorowska nie wytrzymała krytyki. Wystarczyło jej jedno dobitne zdanie