Kubicka chwali się nowym partnerem. Nie jest pierwszą miłością biznesmana

0
3

Sandra Kubicka po rozwodzie z Alkiem Baronem długo nie narzekała na samotność. Okazuje się, że modelka zdążyła otworzyć się na nową miłość, a partnerem pochwaliła się w mediach społecznościowych. Co ciekawe, obrotny przedsiębiorca wcześniej także spotykał się z przedstawicielką show-biznesu.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/relacje-i-zwiazki/news-kim-jest-nowy-wybranek-sandry-kubickiej-w-przeszlosci-spotyk,nId,23491188
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Była u progu wielkiej kariery. Co stało się z Aleksandrą Nieśpielak?