Kubicka spędziła wieczór z nowym partnerem. Musiała to dla niego zrobić

0
4

Sandra Kubicka zamknęła rozdział związany z Baronem i zaczyna nowy etap w życiu. Influencerka nie tylko potwierdziła, że nie jest już singielką, ale też coraz częściej pokazuje swoją codzienność u boku nowego partnera. Ostatni wyjazd do Krakowa wywołał spore poruszenie wśród jej fanów. Zwłaszcza po tym, co celebrytka pokazała wczoraj wieczorem.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-sandra-kubicka-juz-nie-ukrywa-partnera-nowy-ukochany-zaczal,nId,23490079
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Dowbor nie mogła się powstrzymać. Zareagowała ws. Barona i Kubickiej