Barbara Kurdej-Szatan (40 l.) , po krótkiej przygodzie z domem pod miastem, uznała, że jednak nie nadaje się do życia poza metropolią. Wróciła do stolicy, gdzie kupiła apartament w wieżowcu, ze spektakularnym widokiem, roztaczającym się z tarasu. Właśnie zaczęła go urządzać.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/domy-i-majatki/news-kurdej-szatan-raportuje-z-nowego-apartamentu-wlasnie-urzadza,nId,23481060
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









