Aleksandra Kwaśniewska zadebiutowała w nowej roli i od razu znalazła się w centrum uwagi na gali Fryderyków. Teraz nie gryzie się w język i w dość nietypowy sposób skomentowała werdykt, który dla wielu były sporym zaskoczeniem. Jasno wypowiedziała się o tej, która zgarnęła jej nagrody sprzed nosa. „Wiem, gdzie mieszka’ – przyznała.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-kwasniewska-zabrala-glos-po-fryderykach-oto-co-powiedziala-p,nId,23487909
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









