Od paru dni w całej Polsce huczy na temat głosowania jury z naszego kraju podczas sobotnie Eurowizji. Przyznanie maksymalnej punktacji Noamowi Bettanowi wywołało wielkie oburzenie. Gdy podano, kto wchodził w skład sędziowski, zrobiło się jeszcze gorzej. W końcu dłuższe milczenie przerwała Viki Gabor, która wyłożyła karty na stół i odtajniła głosy. Na tym nie koniec sensacji.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/gwiazdy-telewizji/news-ledwo-viki-gabor-ujawnila-jak-glosowala-na-eurowizji-a-kilka,nId,23480251
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









