Owacje na stojąco i mnóstwo wylanych łez – tak wygląda wielki finał 13. edycji „Must Be The Music”. Ta edycja prezentuje wspaniały poziom, co podkreślają jurorzy. Uczestnicy przechodzą samych siebie i robią wszystko, by zaprezentować się jak najlepiej. Decyzją widzów do ścisłej finałowej trójki zakwalifikowali się skład IMASLEEP, Piotr Odoszewski i Marcycha. Lada moment poznamy zwycięzcę tej edycji muzycznego show.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/must-be-the-music/news-lzy-i-owacje-na-stojaco-w-must-be-the-music-ogloszono-finalo,nId,23478661
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









